Superonline Superbox Nedir ? Nasıldır ?

Öncelikle superbox nedir sorunu cevaplayayım. Superbox’ı taşınabilir harddisk olarak da düşünebilirsiniz. Elektrik adaptörüyle beraber istediğiniz yere götürüp, istediğiniz yerde internet kullanabilirsiniz..
Evinizdeki modemden tek farkı içerisinde turkcell simkart bulunması.

Superbox’ın avantajları nelerdir ?

Öncelikle superboxın en büyük avantajı internet altyapısı olmayan binalarda yani türk telekom’un altyapısını yapmadığı ve uzun süre yapmayacak olduğu binalarda superboxla internet kullanabilirsiniz..

Elektrik adaptörü haricinde hiç bir kablolama gerektirmez direk wifi ye bağlanıp internet kullanabilirsiniz.

İlk saydığım avantaj gibi atıyorum yazın tatile köyünüze gittiniz. Veya yazlığınıza veya bağ evinize gittiniz superboxu elektrikten çıkartıp elektrik olan herhangi bir yere götürüp orada da kullanabilirsiniz..

Tabii bütün bunları yapmak için bulunduğunuz yerde Turkcell’in çekmesi gerekmekte.. Turkcell’in de 2019 yılında nadir yerler haricinde çektiğini düşünürsek superbox ınızı bir çok yerde yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz..

Bir de bu kadar özellikli bir aletin ücreti var tabiki.. Bütün simkart cihaz vs. dahil aylık Turkcelle ödemeniz gereken fatura 2019 tarihi itibariyle 149 TL.

Superbox aldığınızda sizin kendinize ait bir turkcell hattınızın olmasına gerek yok veya evde superonline internet kullanamanıza da gerek yok.
Direk herhangi bir turkcell mağazasına gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.. 2-3 gün içerisinde turkcell ekipleri superboxınızın kurulumunu yapıp size teslim ederler.

Superbox almak mantıklı mı ?

Superbox’ı kullanmak bana soracak olursanız maddiyatınıza bağlı parayı yani faturayı sıkıntı etmem aylık 150 TL öderim diyorsanız ve kullanabileceğiniz alanlarda Turkcell’in çekim gücü gayet iyiyse sıkıntısız kullanabilirsiniz..

Ancak şöyle de bir durum var çok fazla yerinizden yani evinizden veya iş yerinizden ayrılmıyorsanız çok durduğunuz yere 74 Tl’lik bir Oris Telekom paketi alıp. Aralıklarla gittiğiniz yere de Türk Telekom’dan 33TL’lik 4mbit hızında internet almanız daha mantıklı olacaktır.. 107 TL gibi bir fiyata iki yerdede internetiniz olur. 🙂

Turkcell Superbox’ın kampanyalarını takip ederseniz daha ucuza fiyatlar yakalamanız da mümkün. Superbox için aralıklarla yapılan kampanyalarda superbox fiyatının 99 TL’ye kadar düştüğü de oldu. Bu da aşağı yukarı Türk Telekomun sınırsız ev interneti fiyatı. Turkcell Superbox.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir