Tiktok Jeton Hilesi

Tiktok Jeton Hilesi

TikTok jeton hilesi, Tiktok’ta popüler olmak isteyen kişilerin en çok ilgisini çeken konulardan biridir. TikTok son zamanların en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Kişiler Tiktok’ta kısa videolar hazırlar, videolarını başkaları ile paylaşabilir ve canlı yayınlar ile diğer kişilerle iletişime geçebilir.

TikTok 1000 takipçi geçen kullanıcılarına canlı yayın açma imkânı sunmaktadır. Bu canlı yayınlar sayesinde kullanıcılar takipçileri tarafından hediyeler kazanır. Bu hediyeler yeterli seviyeye ulaştığında nakit paraya çevrilebilir. Bu sayede Kula videolar TikTok’tan para kazanabilirler. Kullanıcılar takip ettikleri fenomenleri hediye göndermek istediklerinde jeton satın alırlar. Ancak bu jetonlar dolar üzerinden satın alındığı için pahalıdır. Kullanıcılar bu nedenle TikTok jeton hilesi yöntemleri aramaktadır.

TikTok jetonları nedir? Ne işe yararlar?

Jetonlar TikTok üzerinden kolaylıkla satın alınabilen sanal paralardır. Bu sanal paralar yalnızca Tiktok’ta kullanılır. Başka bir uygulamada kullanımı mümkün değildir. Siz de kredi ya da banka kartınızı kullanarak TikTok jetonları satın alabilirsiniz. Ancak çoğu TikTok kullanıcısı Jetonlara para vermek istemez. Bunun yerine jeton hileleri aramaktadır.

İnternet üzerinden jeton hilesi için açılan siteler bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli uygulamalar ile bedava jeton kazanmak mümkündür. Bu uygulama ve sitelerde kullanıcılara bir kod verilir. Siz bu kodu kullanarak bedava Jetonlara sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz TikTok jeton hilesi

TikTok jeton hilesi için bilinen iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi İnternet sitelerinden bedava jeton kazanmaktır. Siz bunun için birkaç adım takip etmelisiniz:

 • Öncelikle kullandığınız arama motoruna TikTok jeton hilesi yazmalısınız.
 • Karşınıza çıkan sayfalardan yazanadam.com/tiktok-jeton-hilesi/ sayfasını açmalısınız.
 • Yazanadam.com Tiktok jeton hilesi sayfasında genelde belirli bir bekleme süresi bulunur. Süre dolduktan sonra istediğiniz miktar tiktok jetonu hesabınıza gönderilecektir.
 • Açılan sayfada gerekli alana jeton göndermek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmalısınız.
 • Daha sonra gerekli yerleri eksiksiz doldurmanız gerekir.
 • Gereken alana istediğiniz jeton miktarını girmelisiniz. Genellikle günlük jeton hilesi miktarı 5000 ile sınırlıdır.
 • Son olarak gönder butonuna basmalısınız. Bu sayede jetonlar hesabınıza gönderilecektir.
 • Çoğu sayfada gönderim işlemi tamamlandıktan sonra size e-posta olarak Bilgi verilecektir. Jetonlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

TikTok jeton hilesi sayfaları çoğunlukla dolandırıcıdır. Bu sayfalar sizden kullanıcı adı ve şifreniz gibi kişisel Bilgilerinizi istemektedir. Daha sonra bu bilgileri kullanarak sayfalarınızı çalabilirler. Güvenli siteler bulunsa da böyle bir işlem yapmadan önce doğru siteyi araştırmalısınız. Bu sayede hem bedava jeton kazanabilir hem de hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

TikTok Jeton Hilesi için Uygulama

Bir diğer bedava jeton hilesi için telefonunuza uygulama indirebilirsiniz. Bu APK Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirilebilir. Uygulamaların mantığı size bedava cüzdan kodları vermektir. Uygulamalardan verilen cüzdan kodlarını TikTok hesabınızda kullanarak ücretsiz jetonlara sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra gerekli alanları doldurmalı ve TikTok hesabınızı uygulamaya bağlamalıyız. Ben sonra uygulama sizin için cüzdan kodları verecektir. Bence kimsenin kullanmadığı Bu cüzdan kodları jeton kazanmak için kullanılabilir. TikTok jeton hilesi için site kullanmanın yanında uygulama indirmek de oldukça popülerdir.

Ancak bu uygulamaların çoğu virüs ya da kötü yazılım içermektedir. Telefonunuzu indirdiğiniz uygulamalar telefonunuza virüs bulaştırabilir. Ayrıca telefonunuza yüklenen kötü yazılım sayesinde Fotoğraflarınız, kişisel bilgileriniz, banka ya da kredi kartı şifreleriniz ve sosyal medya profillerinizin şifreleri gibi önemli bilgileriniz çalınabilir. Uygulama üreten kişiler, Bu uygulamalar üzerinden başkalarını dolandırmaktadır. Sizde dolandırılmak istemiyorsanız güvenebileceğiniz bir uygulama kullanmalısınız. En güvenli yol ise para vererek jeton satın almaktır.

TikTok Jeton Hilesi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

TikTok jeton hilesi bir internet sitesi ya da apk ile kullanılabilir. Kazandığınız bedava jetonların hesabınız için pek çok yararı bulunmaktadır. Jeton hilesi sayfaları ile günlük olarak ücretsiz jeton kazanabilirsin. Ve bu jetonları istediğiniz kişiye hediye olarak gönderebilirsiniz. TikTok jeton hilesi kullanmanın faydaları:

 • Jetonlar ücretsiz olarak hesabınıza gelecektir. Bu nedenle herhangi bir para ödemenize gerek kalmaz.
 • Hesabınızda bulunan jetonlarla istediğiniz kişiye hediyeler gönderebilirsiniz ve bu sayede insanların dikkatini çekmenin kolay olacaktır.
 • Bu işi bir ticarete dökebilir ve fenomenlere hediyeler göndererek para kazanabilirsiniz. Sizin ücretsiz olarak hesabınızda bulunan jetonları fenomenlere hediye olarak gönderebilirsiniz. Bunun karşılığında fenomenler de size belirli bir ücret ödeyecektir.
 • Canlı yayınlarda başkalarına hediye göndermek hesabınızın görünürlüğünü ve etkileşimini artıracaktır. Bu sayede kısa sürede çok takipçili bir hesap olabilirsiniz. 1000 takipçi geçtiğinizde siz de canlı yayın açarak para kazanabilirsiniz.
 • Etkileşim artan hesabınız kolaylıkla Keşfet’e düşecektir. Keşfet sayfasını düşen videolarınız ile kısa sürede Fenomen olabilirsiniz.

Tiktok Jeton hilesi kullanmanın pek çok faydası bulunmaktadır. Bu faydaları elde etmek için yapmanız gereken tel şey hile sayfalarını ziyaret etmektir.

TikTok Jetonları Nasıl Satın Alınır? Adım Adım Öğrenin

Tiktok’ta jeton satın alma ile kullanıcılar kendi cüzdanlarını kullanabilirler. Jetonlar kullanıcıların diğer kullanıcılara hediye gönderebilmesini sağlar. Bu hediyeler genellikle canlı yayın açan hesaplara gönderilir. Kişi 1000 takipçi geçtikten sonra canlı yayın açma hakkı kazanır. Bu canlı yayında takipçiler yayıncılar ile sohbet edebilir konuşabilir.

Siz de kendi cüzdanınızda para olmasını istiyorsanız ve başkalarını hediyeler göndermek istiyorsanız jeton satın almalısın. TikTok jeton hilesi satın alma adamları:

 • Öncelikle TikTok hesabınıza bağlanmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamanın en altında ve sağ köşesindeki profil simgenize dokunaraj Ayarlar menüsüne gidin.

 • Profilinize girdikten sonra en üst sağ köşedeki 3 çizgiye basmalısınız. Bu sayede Siz Ayarlar menüsünü açabilirsiniz.

 • Ayarlar ve gizlilik menüsünden cüzdan işareti bulunan “bakiye” kısmını seçmelisiniz. Bu sayfada cüzdanınızda ne kadar jeton bulunduğu görünecektir. Aynı zamanda bu sayfadan bakiye yükleme sayfasına ve canlı hediyelerinizin olduğu Sayfaya giriş yapabilirsiniz.

 • Jeton satın almak için bakiye yükle butonuna basmalısınız. Açılacak sayfada jeton miktarları Ve karşısındaki fiyatları görülecektir. İhtiyacınız dâhilinde olan şeytanı buradan satın alabilirsiniz.

 • Jeton satın alma butonuna bastıktan sonra karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfa Android ve iOS kullananlar için değişiklik gösterebilir. Ödemenizi Google Play bakiyenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Google Play Store hesabınızda yeterli bakiye yoksa Ödemeyi kredi ya da banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kendi Adınıza kayıtlı olan kartınızdan ödeme işlemleri kolayca yapılabilir.

 • Bir diğer ödeme seçeneği olarak aldığınız jetonları mobil hattınızın faturasına ekleyebilirsiniz. Faturanız ödeneceği zaman bu ücret ek olarak yansıyacaktır.

Ödeme işlemleri gerçekleştirdikten sonra jetonları kullanmaya başlayabilirsiniz. Jetonları kullanmak için birkaç seçenek bulunmaktadır.

TikTok güncel jeton fiyatları

TikTok jeton hilesi yapmayıp satın almak isteyenler için güncel jeton fiyatlarını derledik. Bu jeton fiyatları TikTok un belirlediği ücretlendirmelerdir. Siz de satın alma işlemleri ile hesabınıza jeton alabilirsiniz. 2021 güncel TikTok jeton fiyatları:

tiktok jeton fiyatları

Tiktok jeton fiyatları:

14 adet jeton 1,99 Türk Lirası

70 adet jeton 6,69 Türk Lirası

350 adet jeton 33,99 Türk Lirası

700 adet jeton 98,99 Türk Lirası

1.400 adet jeton 134,99 Türk Lirası

3.500 adet jeton 339,99 Türk Lirası

7.000 adet jeton 679,99 Türk Lirası

175.000 adet jeton 1.329,99 Türk Lirası

Olarak görülmektedir. Bu jetonları satın almak için onaylı bir TikTok hesabınızın bulunması gerekmektedir. Ayrıca jeton satın alma işlemleri 18 yaşından küçükler için yapılmamaktadır. TikTok kullanıcılarının güvenliği için jetonları yalnızca yetişkinlerin satın almasına izin vermektedir.

TikTok jeton hilesi ile kazandığınızı jetonları kullanmak için hediyeler satın alabilirsiniz. Bu hediyeler genelde canlı yayın açan kişilere gönderilir. Bir kişinin canlı yayın açabilmesi için 1000’den fazla takipçiye sahip olması gerekir. Takipçisi yeterli olan kişiler canlı yayın açabilmektedir. Bu Canlı yayınlarda takipçiler hesaba hediye gönderir ya da bağış yapar. Hesabın sahibi gelirken bu hediyeleri yeterli miktara ulaştığında Nakit paraya dönüştürebilecektir.

Hediye satın almak için bir canlı yayına girmelisiniz. Girdiğiniz canlı yayında Hediye paketinin üzerine basmalısınız. Karşınıza hesaba gönderebileceğiniz hediyeler çıkacaktır. Bu hediyeler jetonlar ile satın alınmaktadır. Canlı yayınını izlediğiniz kişiye istediğiniz hediyeyi gönderebilirsiniz. Jetonlu yeterli gelmediğinde hediye sekmesi üzerinden jeton satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Ayrıca hediye alma ve gönderme işlemleri sayesinde para kazanma şansı da sunar. Eğer canlı yayın açan kişi sizseniz bu hediyeleri daha sonra nakite dönüştürebilirsiniz.

TikTok Hediyeleri Jeton ve Türk Lirası Karşılığı

TikTok jeton hilesi ile istediğiniz kullanıcıya hediye gönderebilirsiniz. Bu hediyelerin jeton karşılıkları ile Türk Lirası karşılıkları farklıdır. Ayrıca hediyenin satın alınma fiyatı ile satılma fiyatı da değişiklik gösterecektir. Bu farklar tamamen TikTok tarafından belirlenmiştir.

TikTok’tan bir kişi spor araba satın almak istediğinde bunun için 3200 Türk Lirası ödeyecektir. Alınan bu araba daha sonra 1500 Türk lirasına satılacaktır. Ayrıca bir spor araba hediye etmek istendiğinde kişinin hesabında 299.999 adet jeton bulunmalıdır.

Tiktok’ta en pahalı hediye spor arabadır. En ucuz hediyeler ise 2 jeton ile alınabilir. Daha az jeton ile gönderilen hediyeler karşılık olarak daha az para kazandıracaktır. Canlı yayın açan kişilere hediye gönderilir. Bu kullanıcılar biriken hediyelerini daha sonra paraya dönüştürebilir. Bir kullanıcıya hediye göndermek istediğinizde TikTok jeton hilesi kullanabilirsiniz. Bu sayede her gün yenilenen ve bedavaya aldığınız jetonlarınız olacaktır.

Para vermediğiniz jetonlarınızı istediğiniz kişiye harcayabilirsiniz. Hediye göndererek hesabınızın popülerliğini artırabilirsiniz. Ayrıca karşınızdaki hesabında para kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

TikTok Jetonlarını Gerçek Paraya Dönüştürme

TikTok jeton hilesi ile gönderilen hediyeler bittikten sonra paraya dönüştürülebilir. Hediye edecek parayı dönüştürebilmek için hesabınızda en az 30 Dolar bulunması gerekmektedir. Hediyelerin jeton karşılığı ile nakit karşılığı aynı değildir.

Öncelikle jetonlarınızı Elmas’a dönüştürmelisiniz. Daha sonra bu elmaslar nakite dönüştürülerek hesabınıza gönderilecektir. Örneğin hesabınızda 10.000 hediye elmasının varsa bu 100 dolar olarak değerlendirilecektir. Bu parayı hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz. Para çekme işleminde sıkıntı yaşamamanız için TikTok hesabınızdaki isminiz ile kart bilgilerinizin aynı olması gerekmektedir.

TikTok jetonlarını gerçek paraya dönüştürmek için adımlar:

 • Öncelikle TikTok uygulamasını girmelisiniz. Uygulamada profil sekmesine tıklamalısınız.
 • Profil sekmesinden 3 çizgiye basarak ayarlar ve gizlilik menüsünü açabilirsiniz.
 • Bu menüde bakiye butonun üzerine basmalısınız. Açılan sayfa sizi cüzdanınıza götürecektir.
 • Cüzdanınızda olan jetonları görebilirsiniz. Ayrıca canlı hediyeler kısmına basarak Canlı yayınlarda kazandığınız hediyeler görülebilir. Burada TikTok sizin için kaç dolar bakiyeniz bulunduğunu hesaplamaktadır.
 • Kazandığınız hediyeler TikTok tarafından dolara dönüştürülerek hesaplanır. TikTok belirli bir miktarda Hediyeniz olduğunda bunu çekme işlemini onaylar.
 • Para çek butonuna basarak paranızı hesabınıza yatırabilirsiniz.

TikTok jeton hilesi ile dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. TikTok jetonları satın alındığı fiyatta hesabınıza geçmez. Arada TikTok’un aldığı bir komisyon bulunmaktadır. Örneğin siz eğer 100 dolar Vererek jeton almışsınız bu jetonlar 100 dolardan az miktarda hediye olarak gönderilmektedir. Yani Tiktok’ta para kazanmak o kadar da kolay değildir.

TikTok Takipçilerinizin Size Çok Para Göndermesi için En iyi İpuçlarını Öğrenin

Birçok etkili tiktoker için bu parayı kullanmak ve Tiktok’ta para kazanmak kolay olsa da, gerçek şu ki platformun diğer kullanıcıları için bu o kadar basit değil. Ancak, başkalarının size elmasa ve ardından gerçek paraya dönüşen birçok sanal hediye vermesini sağlamak için dikkate alabileceğiniz bazı yararlı öneriler var.

Takipçilerinizin size hediyeler göndermesini sağlamak ve bu hediyelerden para kazanmak için bu adımları uygulayabilirsiniz:

Her zaman canlı videolar oluşturun

TikTok jeton hilesi ile Tiktok’ta hediye kazanmanın tek yolu canlı yayın açmaktır. Bu nedenle takipçilerin izin size hediye göndermesi için canlı yayınları açmanız gerekmektedir. Canlı yayınların uzun bilinmesi ve daha çok kişiye ulaşması için belirli konularda, dikkat çeken içerikler oluşturmalısınız. Ayrıca bu canlı yayınları haftanın belirli günleri ne koyarsanız takipçileriniz o saatte orada olduğunuzu bilecektir. Bir devamlılık yaratılan canlı yayınlar daha çok takipçiye ulaşmaktadır.

Canlı yayınlarınızda takipçileriniz ile ne kadar çok iletişime geçerseniz o kadar çok hediye kazanacaksın. Ayrıca canlı yayının konusunun ilgi çekici olması ve takipçilerimle bu konuya katılabilmesi hediye kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Bir canlı yayında çok fazla hediye kazanmak sizi de motive edecektir. Bu sayede daha çok canlı yayın açarak daha çok para kazanabilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi ve Tiktok Takipçi Hilesi ile 1.000 Takipçi Kazan

TikTok canlı yayın açabilmek için kullanıcılarına 1000 takipçi sınırı koymuştur. Bu nedenle eğer binden az takipçiniz varsa canlı yayın açamazsınız. Canlı yayın açamayan kullanıcılar TikTok üzerinden para da kazanamazlar. Canlı yayın ile hediye kazanmak istiyorsanız TikTok hesabın adı geliştirmeli ve takipçi sayısını artırmalısınız. Tiktok jeton hilesi gibi TikTok takipçi hileleri de bulunmaktadır. Takipçi kazanmak için hile kullanabilirsiniz.

Tiktok’ta bu sayıda takipçiye ulaşmak için, fotoğrafınız, kullanıcı adınız, ana bilgileriniz ve içeriğiniz için başkalarının dikkatini çeken eksiksiz ve çekici bir profil göstermeniz idealdir. Ayrıca, Tiktok’ta çok sayıda takipçiyle sonuçlanan ün kazanmak için etkili hesaplarla etkileşim kurmak, yüksek kaliteli videolar üretmek, diğer kullanıcılarla işbirliği yapmak oldukça önemlidir. Takipçilerinizin artması Tiktok’ta para kazanma şansınızın artması demektir.

Takipçileriniz ile Sıkı bir Bağ Kurun

Para kazanmanın tek yolu takipçilerinizi size hediye göndermesidir. Takipçinizin size hediye göndermesi için ise sizi sevmesi ve beğenmesi gerekir. Eğer onlara gereken değeri vermezseniz bir süre sonra sizi takip etmeyi bırakacaklardır. TikTok jeton hilesi ile size hediye gönderen takipçileriniz sizi takip etmekten keyif alıyorlardır.

Sürekli monoton içerikler üretmeniz kullanıcıların sizi izlemesini engeller. Ayrıca canlı yayınlarımız da takipçilerinizi değer verdiğinizi getirmezseniz bir süre sonra sizi takip etmekten vazgeçeceklerdir. Açtığınız Canlı yayınlarda sık sık takipçileriniz ile muhabbet etmelisiniz onları soru sormalı verdiği cevapları dikkate almalısınız. Bu sayede aranızda bir iletişim olacaktır Ve takipçilerinizi size hediyeler göndermesi kaçınılmaz olacaktır.

Tiktok Jeton Hilesi ile Fenomen Olun

TikTok dünya çapında geniş kapsama alanına sahip ve algoritması sayesinde videoları hızlı bir şekilde viral hale getirme yeteneğine sahip bir platformdur. Ancak gerçek şu ki platformda ünlü olmak o kadar kolay değil. Bu nedenle, platformda para kazanma başarınız bir gecede olmayacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca sabırlı olmalısınız.

Sabrın bu durumlarda bir erdem olduğunu ve olumlu sonuçlar göstermesi uzun zaman alabilen bir süreç olduğunu unutmayın. Ancak, tutkulu olduğunuz şeyi yaparak potansiyel kitlenizin dikkatini çekmeyi başardığınızda ve gerekli sayıda aboneyi elde ettiğinizde, tanınırlığınız hızla artacak ve sadece canlı yayınlar yaparak sanal hediyeler kazanmak çok uygun olacaktır.

Tiktok Jeton Hilesi sayfasına gitmek için tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir