Turknet Evde İnternet Nasıldır ?

Turknet için 2019 yılının en popüler internet servis sağlayıcısı diyebilirim.
Türk Telekomun alt yapısını kullanıp evde internet hizmeti sunan firmalar arasında tabiki. Türk Telekom’u hariç tutabiliriz bu tabirden 🙂

Turknet uzun yıllardır Türk Telekomun alt yapısını kullanıp evde internet hizmeti vermektedir. Ancak 2018 2019 yıllarına kadar çokta kullanıldığı ve bilindiği söylenemez. 2019 yılında Türk Telekom’un ev internetlerine yaptığı zam evde internet kullanıcılarını başka alternatiflere yönlendirdi. Turknet’te bu fırsatı evde internet kullanıcılarına taahhütsüz internet sunarak kullandı.

Turknet evde internet nasıldır ?
Turknet ev internetinin Türk Telekom’dan hiç bir farkı yok hız konusunda, oturduğunuz bina ve dairede Türk Telekomun internetini kullansanız da Turknetin internetini kullansanız da aynı interneti kullanırsınız hiç bir farkı yoktur.

Turknetin tek dezavantajı arıza gibi herhangi bir durumda sadece müşteri hizmetlerini muhattap olarak bulabilirsiniz. Türk Telekom evde internet gibi bayilere veya genel müdürlüklere gidip şikayetinizi iletemezsiniz.

Çevremde bazı insanlardan müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz vs. şikayetler duymama rağmen ben Türk Telekom’da çalıştığım dönemlerde Turknet internetini kullanan kişilerden çok memnunuz Türk Telekom’un internetinden ve fiyatlarından bin kat daha iyi diyenlere çoğu kez şahit oldum 🙂

Turknet Evde İnternetin Avantajları

Turknet; vodafone, superonline gibi Türk Telekomun altyapısını kullanıp evde internet sağlayan firmalar gibi taahhütlü tarife sunmamaktadır.
Turknetin hiç bir paketinde taahhüt yoktur. Taahhüt olmaması interneti istediğiniz zaman kapattırabileceğiniz anlamı taşır ve çok büyük bir avantajdır.

Turknet’in ikinci büyük avantajı her kullanıcısına 1 ay para iade garantisi sunması Türk Telekom, Superonline ve Vodafone’da bu hizmeti bulmanız imkansız. Turknet’i 20 gün kullanırsınız internetin sağlıklı çalışmadığını düşünürseniz iptal ettirip paranızı iade alabilirsiniz. 1 Ay ile sınırlıdır.

Turknet arkadaşını getir kampanyası bu kampanya da uzun zamandır devam ediyor açıkcası bu kampanyanın biteceğini zannetmiyorum.. Turknet kullanan bir arkadaşınız varsa müşteri hizmetlerini arayıp davet kodu alıyor ve siz yeni internet alacaksanız o kodu müşteri hizmetlerine iletip 1 ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Siz ücretsiz kullandığınız gibi kodu gönderen arkadaşınız da 1 ay internete ücret ödemiyor.

Turknet Müşteri Hizmetleri ve Başvuru Numarası: 0850 288 80 81

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir