Ücretsiz Spotify Premium Hesabı Nasıl Alınır ?

Ücretsiz Spotify Premium Hesabı Nasıl Alınır ?

Ücretsiz spotify premium hesabı nasıl alınır ?

Hemen hemen herkesin bildiği tüm müziklerin sınırsız şekilde dinlenebildiği bir müzik platformudur. İsveçli bir müzik veri akışı ve podcast olan Spotify bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerle, günümüzde çok fazla tercih edilmektedir.  Spotify bilindiği üzere belli bir ücret karşılığı kullanılan, bir ay kadar deneme süreci olan bir uygulamadır. Bir aylık deneme süreci sizlerden herhangi bir ücret karşılığı beklemez. Peki Spotify Premium hesabını ücretsiz kullanmak mümkün mü? Mümkünse nasıl Spotify Premium hesabını ücretsiz bir şekilde alabiliriz? Tüm bunlardan detaylı bir şekilde bahsedelim.

Spotify Premium mobilden nasıl ücretsiz kullanılır?

Ücretsiz Premium hesabını ücretsiz olarak almak için öncelikli olarak Spotify’ı açıyoruz. Daha sonra simgesi arka plan üzerinde siyah; eğik çizgiler olan Spotify uygulamasına dokunuyoruz. Daha önce hesabına giriş yapmış olanlar için Spotifygiriş sayfası açılacaktır. Spotify hesabına daha önce giriş yapmadıysan oturum aç seçeneğine dokunarak e-posta ve şifre giriyoruz.

Spotify Premium hesabını ücretsiz kullanmak için İphone, İPad ya da İPod ile giriş yapmaya çalışıyorsanız kaydolamazsınız. Daha sonra ekranın sağ alt köşesinde bulunan kitaplığın seçeneğine dokunuyoruz. Hemen sonrasında ayarlar menüsünü açıyoruz. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan dişli çark simgesine dokunarak ayarlar menüsünü açabilirsiniz. Hemen ardından ise Premium’a geç seçeneğine dokunmalısınız. Bu büyük şekilde bulunan butonu ekranın üst tarafına yakın bir yerde bulabilirsiniz. Daha sonra Premium edin butonuna basmalısınız. Bu buton ‘’abone ol ve 30 gün ücretsiz dene’’ başlığının hemen altında olmalıdır.

Dokunduğunuz anda önünüze bir ödeme sayfası açılacaktır. Sonrasında kredi kartınız veya bir banka kartınız olup olmadığından emin olun çünkü Spotify artık PayPal ile ödeme yapılmasına izin vermemektedir. Bu yüzden Premium kayıt için ödeme yapabileceğiniz bir kredi kartınız veya banka kartınız olmalıdır.

Tüm bunlardan emin olduktan hemen sonra posta kodunuzu girmeniz gerekecektir. Fatura adresinde yazan posta kodunuzu girdikten hemen sonra devam et seçeneğine dokunmalısınız. Devam et butonu ekranın hemen alt tarafındaki yeşil butondur. Devam et butonuna bastıktan hemen sonra ödeme bilgilerinizi girmelisiniz.

İşaretlenmiş olan alanlara kart numaranızı, elinizde bulunan kartın üzerinde yazan adı ve soyadı kartın son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu girmelisiniz. Kart bilgilerinizin olduğu adımı tamamladıktan hemen sonra devam et butonuna basmalısınız. Ekranın hemen alt tarafında bulunmaktadır. Dokunulduğunda 30 günlük ücretsiz Premium hesabı denemesi için kaydolmuş olursunuz. Bu noktadan sonra Spotify sizlere aboneliği iptal edene kadar aylık 13,99 TL fatura tutarı oluşturacaktır. Aboneliği , aboneliğiniz yenilenmeden yani bir gün önce ya da daha erken bir zamanda iptal ederseniz sizlerden bir sonraki ay adına hiçbir fatura talep edemeyecektir.