Ucuz ve Kaliteli Android Telefonlar 2020

Ucuz ve Kaliteli Android Telefonlar 2020

Ucuz ve Kaliteli Android telefonlar, günümüzde, bütçemizin büyük bir kısmını ayırdığımız teknolojik ürünler sınıfına giriyor. Dolar ve Euro kurunda yaşanan artışlar ve mevcut ekonomik durum, bizleri daha ucuz fiyata daha kaliteli ürün almaya itiyor. Aslına bakarsanız, Şubat ayının ortalarındayız. Ancak 2020 yılının en iyi android telefonlar listesini yapmak için yılın ilk telefonlarının çıkmasını bekledik. İşte 2020’nin en iyi ucuz ve kaliteli android telefonları.

Casper Via E3

1000 TL civarında satılan Casper Via E3, fiyat ve performans dengesini sağlayan bir android telefon. 5.71″ ekran, 32 GB dahili hafıza ve 13 mega piksel kamerası, 3200 mAh pil kapasitesi ile 2 güne varan pil süresi sağlıyor. Telefonda parmak izi okuyucusu da mevcut.

Redmi 8A

Telefonun piyasaya çıkış tarihi 2019 yılı. Fakat 1100 TL’lik fiyatı ile 2020 ucuz ve kaliteli android telefonlar listesine girmeyi başardı. 6.2″ ekranı ve 32 GB dahili hafızanın yanında, 12 mega piksel kamerası ve 5000 mAh pil kapasitesi ile göz dolduruyor. Pil kapasitesinin büyüklüğü nedeni ile asla şarj problemi çekmeyeceksiniz.

Samsung Galaxy A10s

Samsung bildiğiniz üzere alt seviye telefonları A ve M olarak ayırıyor. Şu an alt seviyede bulunan en güncel, ucuz ve kaliteli fiyat performans telefonu ise Galaxy A10s. 6.2″ ekran boyutu, sekiz çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM kullanımı ile beklentileri karşılıyor. Kamerası ise 13 mega piksel olarak belirtilmiş. Telefonda parmak izi okuyucu mevcut. Telefonun ön camı plastikten yapılmış fakat cam kaplamalı, tasarım ve malzeme kalitesi orta seviyede.