Ucuz ve Kaliteli Laptoplar 2020

Ucuz ve Kaliteli Laptoplar 2020

Ucuz ve kaliteli laptoplar (dizüstü bilgisayarı) nasıl bulunur? İşin özü araştırmaya ve incelemeye dayalı. Eskiden çarşı – Pazar gezerek fiyat araştırması yapardık. Devir internet devri olduğu için, 2020 yılının ucuz ve kaliteli laptoplarını sizler için araştırdık.

Ucuz ve kaliteli laptoplar arasında araştırmalarımda bulduğum 3 notebook önerisi;

Hometech Alfa 110A

Intel ekran kartı, 2 GB RAM ve QuadCore işlemcisi ile beklediğiniz tüm işlemleri hızlıca gerçekleştiriyor. 11.6” FHD ekran görüntüsü ve 7000 mAh pil kapasitesi sayesinde, tek bir sarj gün boyu kullanıma olanak sağlıyor. Yaklaşık 2 kilogram ağırlığa sahip olan bu laptop, Windows 10 İşletim Sistemi yüklü olarak geliyor.

I-Life ZedAir Ultra

Intel Celeron işlemcili, 2 GB RAM ile elimize ulaşan dizüstü bilgisayar, HomeTech gibi 11.6” ekran boyutuna sahip. 32 GB eMMC depolama kapasitesiyle günlük işlerinizi kolaylıkla yönetebilir, ofisinizde işlerinizi aksatmadan yapabilirsiniz. HD IPS ekranı ile, güneş ışığında bile kolaylıkla kullanıma izin veriyor.

HP 15-RA012NT

Free DOS burada da karşımıza çıkıyor. Yazılım maliyetinden kurtulmak amaçlı freedos olarak kapımıza gelen laptopa, dilediğimiz işletim sistemini yükleyebiliyoruz. 4 GB RAM ve 500 GB Disk ile sınıfının fiyat performans ürünü. DDR3 ram olması, ofis programlarını hızlıca açmaya ve kullanmaya olanak veriyor. 2,1 kg. ağırlığında olan dizüstü bilgisayar, Intel Celeron işlemciye sahip ve HP firması tarafından 2 yıl garanti süresi verilmekte.