Wall Hack Kodu

Wall Hack Kodu

Wall hack kodu, CS GO, Counter Strike gibi oyunlarda duvarın arkasını görmeye yarayan hile kodlarından biridir. Bu hileyi kullanarak hem duvarın arkasını hem de nesnelerin arkasındaki düşmanlar görmek mümkündür. CS Go ve benzeri oyunlarda birçok konsol kodu bulunur. Wall hack kodu da bu tarz kodlardan biridir. Konsola girilen kodlarla oyundaki birçok şeyi değiştirmek mümkündür. Wall hack ve benzeri hile kodları arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Fakat ciddi maçlarda, e spor maçlarında veya rekabet ortamının bulunduğu server maçlarında bu kodların kullanılması mümkün değildir. Böyle maçlarda bu hilelerin kullanıldığı hemen anlaşılır ve oyundan diskalifiye olursunuz. Ancak arkadaşlarınızla oynadığınız oyunlarda bu kodun kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

CS Go Wall Hack Nedir?

Wall hack kodu CS Go tarzı oyunlarda çoğu insan tarafından kullanılan hile kodlarındır. Fakat bu kodu bilinmeden önce CS Go nedir, nasıl bir oyundur bu soruların bilinmesi gerekmektedir. Dünyada ilk defa half life tarzında geliştirilen bir oyun olan Counter Strike tüm dünyada en sevilen ve en beğenilen oyunlar arasına girmiştir. Bu sebeple oyun geliştiricisi olan Valve (dünyanın en büyük oyun geliştirici dijitali) bu oyunu daha da geliştirmek istemiştir. Counter Strike oyunun gelişmiş hali de Cs Go olarak meydana çıkmıştır. CS Go açılımı ise Counter Strike Globel Offensive anlamındadır. Bu oyun o kadar popüler hale gelmiştir ki dünya çapında en büyük e spor organizasyonlarını düzenleyerek büyük çaplı katılım elde etmişlerdir. Geçtiğimiz yıla kadar ücretli olan oyun son zamanlarda ücretsiz olarak oynanabilmektedir.

Wall hack kodu oyunun ücretsiz olması ile daha geniş kitlelere hitap ederek kullanımı artmıştır. Cs Go oyunu kendi içinde bir konsolu içerir. Mod geliştiricileri veya oyuna özel içerik üreten programcıların çoğunlukla kullanmış oldukları konsol kullanımlarına göre hile aracı olabilir. Bu hileler belirli kısıtlamalar sayesinde ve sadece belirli alanlarda yapılabiliyor. Herkesin kazanmak istediği rekabetçi ortamlarda bu hilelerin kullanımı söz konusu değildir. CSGo Wall hack gibi kodlar oyunun rekabetçi ortamına zarar vermeden kendinizi oyun alanında geliştirmek amacı ile kullanılabilir.

Wall Hack Nedir Zararlı Mıdır?

Wallhack kelimesi anlam olarak Türkçeye duvar hilesi olarak geçer. Basit bir tanımlamaya göre duvarın arkasında olan düşmanların görünmesini sağlar. Wall hack kodu ve benzeri diğer oyun kodları bazen üçüncü parti yazılımları ile gerçekleştirilebildiği gibi bazen de konsol komutları yardımı ile gerçekleştirilir. CS Go gibi birçok FBS oyununda bu konsol kodları karşımıza çıkar. Bu kodların konsol komutlarıyla kullanılması sakıncalı değildir. Bu şekilde oyunda herhangi bir yasaklanma ile karşılaşılma durumu yaşanmaz. Fakat üçüncü parti yazılımları yapıldığında bazı sorunlar çıkabilir. Rekabetçi maçlarda, e sporlarda Wall hack gibi kodların kullanılması direkt diskalifiye sebeplerinden biridir. CS Go oyununu koruyan Vac ( Valve Anti Cheat) yazılımının bu konuda affı yoktur.

Cs Go Wall Hack Kodu Nedir, Ne Değildir?

Wall hack kodu cs go tarzı oyunlarda kullanılan eğlence amaçlı hile kodlarından biridir. Fakat bu kodun sadece eğlence amaçlı kullanılabildiğinin unutulmaması gereklidir. Yani gerçek bir oyun müsabakasında hile amaçlı olarak bu kod kesinlikle kullanılamaz. Kullanılmaya çalışılsa bile yöneticiler tarafından engellenir, diskalifiye olunur ve ban yenilir. Bu kod ile duvarların, kutuların veya herhangi bir nesnenin arkasındaki nesneler, düşmanlar kolaylıkla görülebilir. Buradan size doğru yapılan hamleler ya da size atılan bombalar görülebilir. Bu durum kişiye oyun esnasında çok büyük avantajlar sağlar. Bu sayede rakip kişilerin olası hamleleri tespit edilip önceden görüleceği için rakibinizi çok daha çabuk alt edebileceksiniz.

Rekabet ortamının bulunduğu müsabakalarda bu hilenin kullanılması şüphesiz haksızlık olacaktır. Bu sebeple oyun geliştiricileri ve yöneticiler buna izin vermez ve bu durumun önüne geçmeye çalışırlar. Öncelikle Wall hack için bilinmesi gereken Wall Hack kodu oyun içinde kullanılabilen bir hile olduğunun bilinmesidir. Bu sebeple bu hile kullanılırken ekstra bir programa hiçbir şekilde ihtiyaç duyulmaz. Bu kod çalıştırılırken tek yapılması gereken basit bir kod ile açıp kapama yapmaktır. Bunun yapılması ile önünüzde ne varsa şeffaf bir şekilde görünür olacaktır.

Wall Hack Kodu Açmak

Wall hack kod hilelerini açmak son derece basittir. Wall hack kodu açmak için ilk önce açmanıza yardımcı olacak kod bilgilerinin bilinmesi gerekecektir. Bu kodları açmak için yapmanız gerekenler şunlardır:
İlk önce Steam açılmalıdır.

 • Steam açıldıktan hemen sonra Cs go ‘ya giriş yapmalısınız.
 • Oyuna girildikten sonra ‘’oyun bul’’ bölümünden ‘’atölye’’ seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
 • Atölye kısmına gelindiğinde ise istediğiniz haritayı seçmeniz gerekecektir.
 • Haritaya girildikten sonra ‘’sv_cheats 1’’ kodunu aktif etmeniz gereklidir. Bu kod girildikten sonra Wall back kodu hile kullanımına açık hale gelmiş olacaktır.

Bu işlemin hemen ardından ‘’r_drawothermodels 2’’ kodunu girmelisiniz.
r_drawothermodels 2 kodu için 2 rakamı kullanmanız gereklidir. Bu kodun aktif hale gelmesini sağlayacak olan rakam 2’dir. Bu kodda 1 rakamını kullanmanız durumunda hile kapanacaktır. Fakat burada hileyi sadece yetkiniz olan adada kullanabilmeniz mümkündür. Bu nedenle arkadaşınızın da hileyi aktif etmesi gerekmektedir. Fakat arkadaşınıza şaka yapmak istiyorsanız arkadaşınıza hile kullandığınızı söylemeyeceksiniz. Bu sayede eğlenceli ve farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Wall Hack Kodu İçin Önemli Notlar

Wall hack kodu sadece atölye üzerinden açıldığı zaman özel haritalarda çalışmaktadır. Bu hile modu çoklu oyuncu modunda çalışmayacaktır. Bu kod sadece yerel ağ oyunlarında çalışabilmektedir. Fakat bu kod kullanırken bunun bir hile kodu olduğunun unutulmaması gerekir. Bu sizin için eğlenceli olsa da karşınızdaki kişi için can sıkıcı olabilir. Arkadaşınız ile beraber ortak bir şekilde hileyi açmadığınız müddetçe bu oyun adil bir oyun olmaktan çıkacaktır. Bu tarz hile kodları oyunun emek vererek kazanmak için değil de sadece arkadaşlarınızla farklı bir oyun deneyimi kazanmak için oynanabilmektedir. Zaten bu kodun kullanılabilmesi için de odada yetkinizin bulunması şarttır.

Bir kişinin odada kod kullanma yetkisine sahip olmadığı fakat kod kullandığı bir durum fark edildiğinde bu durum hemen rapor edilmelidir. Bunun sebebi bu kodun sadece ve sadece hile yetkisine sahip olunduğunuz adalarda kullanma hakkına sahipsinizdir. Yetki dışında kod kullanmak yasa dışıdır ve yasa dışı hile programları vasıtası ile kullanılabilmektedir. Wall hack kodunu üstünlük elde etmek maçı ile değil de oyundan zevk almak ve arkadaşlarınız ile farklı bir oyun deneyimi yaşamak için kullanmanız çok daha doğru olacaktır. Ayrıca yasal sınırları aşarak kod kullanırsanız bu durum yöneticiler tarafından tespit edilerek ban yemeniz kaçınılmaz olacaktır.

Wall Hack Nasıl Alınır?

Cs Go 2012 yılında yayınlanmaya başlanmış olan bir FBS oyunudur. Wall hack kodu kullanmak bu oyunu oynayan kişilere büyük avantajlar sağlar. Bu sebeple birçok kişi Cs Go Wall hack nasıl alınır konusunu merak etmektedir. Cs Go oyununda yarışmacılar arasında ciddi bir rekabet söz konusudur. Bu yüzden oyunda avantaj elde etmek oyuncular için çok önemli olacak ve kişinin rakibini kolay bir şekilde alt etmesine yardım edecektir.

Cs go Wall hack atölye haritalarında kullanılan bir eğlence kodudur. Bu kod ile oyunda olduğumuz süre içerisinde eğlenceli vakit geçirmek mümkün olacaktır. Oyuna eklenen kodlar oyunda herhangi bir bozulmaya neden olmaz. Cs go Wall hack kodu ile oyuna girildiğinde rakiplerin yerleri tespit edilir. Cs go Wall hack kodu sayesinde duvarın arkasında gizlenen rakiplerin nereye, ne zaman gittiği kolaylıkla görülebilir. Bu durumda rakiplerden üstünlük elde edilmiş olunur ve rakiplerin karşınıza ne zaman çıkacağının tespiti sağlanmış olur.

Bu kodun Cs Go resmi sunucularında kullanılmasına imkân yoktur. Fakat yetkili olduğunuz sunucularda ve atölye haritalarında aktifleştirilerek kullanılabilir. Kod aktifleştirildiği zaman saydam bir hale gelerek, rakibin elinde ne var ne yoksa görünmesi sağlanacaktır. Fakat bazen bu kodun kullanılıyor olmasına karşın duvarların arkası görünemeyebilir. Bu durumlarla karşılaşıldığında rakibe biraz daha yaklaşılmalı ve görüntünün gelmesi beklenmelidir.

CS Go Wall Hack Nasıl Açılır?
Cs go Wall hack duvarın içini göstererek rakibin yerini kontrol etmeye yarayan bir hile kodudur. Cs Go oyuncuları tarafında yaygın olarak kullanılan Wall hack kodu ile yapılan hileler rakipler için can sıkıcı olur fakat oyuna eğlence katar. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Wall hack’i her yerde ve her zaman hile yapmak için kullanılamayacağıdır. Bunun temel sebebi, cevrim içi oyunlarda haksız rekabetin önlenmesini sağlamak tüm CSGO oyuncuları arasında eşitliği sağlamaktır.

Bununla beraber Cs Go oyununda bazıları aktif bir şekilde Wall hack kullanan modlar bulunmaktadır. Arkadaşlarınız ile oynarken bu modları kullanarak hile fonksiyonlarının kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Cs Go oyununda Wall hack kodlarını kullanmak oyunculara avantaj sağlar ve aynı zamanda farklı bir oyun deneyimi yaşanmasını sağlar. Ayrıca Wall hack oyuna eğlence katarak oyunun farklı bir seyirde olmasını sağlayacaktır.

CS Go Wall Hack Kodu Nasıl Aktifleştirilir?

CS Go Wall Hack kodunu aktifleştirme işlemi çoğu kullanıcının merak ettiği konulardan biridir. Wall Hack kodu aktifleştirilmesi için üçüncü parti yazılımlarından ziyada konsol kodları ile aktifleştirilmesi daha güvenli olacaktır. Cs Go Wall kodunu aktifleştirme işlemi için yapılması gerekenler:

 • Kod aktifleştirilmeden önce oyuna giriş yapılmalıdır.
 • Oyuna girildikten sonra ayarlar kısmından ‘’ geliştirici konsolu geliştir’’ kısmına girilmelidir.
 • Cs Go Wall hack kodunu haritada kullanmak istiyorsanız oradan giriş yapmalısınız.
 • Kodun yazılması için öncelikle oyunun konsolu açılmalıdır.
 • Oyunun konsolunu açmak için klavyedeki “é” tuşuna basılması gerekir.
 • “é” tuşu genellikle klavyedeki harflerin sayı sırasının başında bulunan TAB tuşunun hemen üstünde yer alır.

Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır

Counter Strike Globel Offensive oynanırken çeşitli kodlara ihtiyaç vardır. Bu kodlar aracılığı ile oyun daha eğlenceli bir hale gelir. Bu kodlar arasında Wall hack kodu önemli yer tutar. Bu kodun duvar arkasındaki her şeyi göstermesi oyunu oynayan kişiye birçok avantaj sağladığı biliniyor. Walll hack kodu ile duvar arkasındaki rakibinizi görerek ona uygun siperler alabilir ve rakibinizi çok kolay bir şekilde alt edebilirsiniz. Bu kod tamamen eğlence amacı ile kullanılan kodlardandır yani rekabetçi modlarda kullanılamaz. Ayrıca Wall hack kodunu yalnızca özel haritalarda ve yetkiye sahip olduğunuz sunucularda kullanılabilir.

Cs Go oyununda tüm işlemlere başlamadan önce Wall hack benzeri kodların oyun içinde çalışabilmesi için oyun ayarları bölümünden ‘’geliştirici konsolu çalıştır’’ ayarının açılması gerekir. Daha sonra şu işlemleri yapmalısınız:

 • Seçilen bir atölye haritasına giriş yapılmalıdır.
 • Oyuna giriş yapıldıktan hemen sonra bir takıp seçip oyuna başlanır.
 • Oyuna başlanıldıktan sonra konsol tuşu ile yani klavyedeki 1 rakamının solunda bulunan tab tuşuna basılmalıdır. Bu tuşa basılınca konsol açılacaktır.
 • Bu kısımda Cs go Wall hack kodu çalışabilmesi için “sv_cheats 1” kodu girilip enter tuşu basılmalıdır.
 • Daha sonra bordo klavyeden alınmış olan Cs go Wall hack kodunu yazıp entere basılmalıdır.
 • Bu işlemler yapıldıktan sonra Cs Go Wall Hack kodu aktif hale gelerek kullanıma hazır olur.

CS Go Wall Hack Kodu Nereye Yazılır?

Cs Go Wall Hack kodu yazmak için:

 • “é” tuşuna basarak konsolu açın.
 • Daha sonra konsola “sv_cheats 1” kodunu girmelisiniz.
 • Bu kodların girilmesi ile hileler aktifleştirilmiş olur.
 • Hilelerin aktifleştirilmesinden sonra “r_drawothermodels 2” yazılması gerekir.
 • Hileler kapatılmak istendiğinde sondaki ‘’2’’ sayısını ‘’1’’ olarak değiştirmelisiniz.

Bu kodların girilmesi ile duvarların veya herhangi bir nesnesinin arkasında bulunan diğer oyuncuların görünebilmesi sağlanacaktır. Wall Hack kodu kullanmak genellikle arkadaşlarınızla eğlenmek veya kendinizi geliştirmek amacı ile kullanabilirsiniz.

CS Go Wall hack kodu girildikten sonra duvarların veya nesnelerin arkasındaki oyuncular görülebiliyor. Bunun anlamı duvarların arkasındaki kişilerin hareketlerini, onlar sizi görene kadar analiz edip ona göre hareketlerinizi planlayabilirsiniz. Uzun vadede analizler yapılması durumu avantaja dönüştürür. Her ne kadar rekabetli olan ya da e sporlarda Wall hack kullanılmasa da daha önceki analizler sonucu ile rakibin olası davranışlarını hesaplamak ve çok daha kolay olacaktır.

CS Go Wall Hack Açmada Banlama Olur Mu?

Wall hack kodu ve bu tip kodlar genellikle çevrim içi oyunlarda geçersiz olan kodlardır. Bu sebeple bazı oyuncular Wall hack tekniğini bazı programlar ve yazılımlar ile kullanmaya çalışırlar. Yöneticiler bu tür oyuncular ile karşı karşıya kaldıklarında banlama olasılığı kesindir. Yani yöneticiler bu oyuncuları direkt banlayarak oyundan çıkarır. Yöneticiler hile karşıtı programlar ve yazılımlar kullanırlar. Yöneticilerin kullanmış oldukları hile karşıtı yazılımlar çevrim içi modda hile yapılmasına önlemeye çalışır.

Cs Go Wall Hack Kodu Ban Sebebi Midir?

Wall hack kodu, Cs go oyununun hangi sürümünde olursa olsun ban sebebi olarak kabul edilir. Cs Go oyunun geliştiriciler olan Valve tarafından bu durumların önüne geçilebilmesi amacıyla Valve Anti Cheat uygulaması geliştirilmiştir. Geliştirilen bu uygulama hile yapmak oldukça zor hale gelmiştir. Vac olarak da adlandırılan bu sistem her oyun içerisinde dosyaları tarayarak oyundaki herhangi olumsuzlukları tespit etmeye çalışır. Bilindiği gibi bu tip hileler diret olarak oyun dosyalarını bozarak oyunda aktif olmayı geciktirebilir.

VAC, oyun dosyalarını bozan uygulamaları tespit ederek hile yapılıp yapılmadığına karar verir. Özellikle Wall hack kodunun kullanılması bir hile sebebi olarak sayılmaktadır. Rekabetçi modda, e spor müsabakalarında Wall hack kodunun kullanılması hesabınız açısından kötü olacaktır. CS go hesabınız üzerinden Wall hack açıp onaylarsanız bu durumda hesabınız sınırsız ban yemeye açık olacaktır.

Wall hack kod bir kod aracılığı ile çalışır. Bu durumda oyun içinde ban yeme durumu hiçbir şekilde bulunmaz. Wall hack kodunu sahip olduğunuz sunucu ya da izin verilen bir sunucu üzerinden açarsanız kesinlikle ban yemezsiniz.
Valve geliştiricileri, temel olarak eğlence amaçlı kullanılan kodların ‘’oyuncuların eğlenmesini sağlaması’’ adına bu tarz hilelere izin verdiği bilinmektedir. Ban yenilmesine sebep olan Wall hack kodu oyun dosyalarını tamamen değiştirdiği için hile kategorisinde sayılır ve bu yüzden VAC tarafında ban yenilmesine sebep olur. Fakat kod olarak girilen Wall hack kesinlikle hile değildir.

CS Go Aim Hack Kodu Nasıl Kullanılır

Cs Go oyunu severler ve eğlenmek isteyen kişiler CS Go Aim Hack kodu nasıl kullanılır konusunu merak ederler. Wall hack kodu ile CS Go Aim Hack kodu birbirinden oldukça farklı olan kodlardır. CS Go Aim Hack kodu kullanmak için yapılması gerekenler şunlardır:

 • Öncelikle yapılması gereken ilk iş oyuna girmektir.
 • Oyuna girildikten sonra herhangi bir özel atölyeye giriş yapılması gerekecektir.
 • Daha sonra ayarlar kısmından geliştirici konsolunun açılması gerekir.
 • Haritaya girildiyse ve ayarlar konsolu açıldıysa oyun içindeki konsola girilen kodların girilmesi gerekecektir.
 • Konsol açıldıktan sonra “sv_cheats 1” yazılması gerekir. Bu kod ile kendi kurduğunuz özel atölye odasında veya sunucuda, kod ile yazılan hileleri aktif hale getirmektedir.

Tüm bu adımlar takip edilerek Cs Go aim hack kodlarına erişim sağlanabilecektir.

CS Go Duvar Arkası Görme (Console)

Duvar arkası görme kodu kullanarak nesnelerin arkasındaki düşmanlar görülebilir ve bu durum oyuncuya oyun esnasında birçok avantaj sağlar. Eğer duvar arkasındaki düşmanları görmek isteniyorsa şu adımların izlenmesi gerekir. CS Go duvar arkasını görebilmek için Wall hack kodu ihtiyaç duyulur. Bunun için şu adımlar takip edilmelidir:

 • İlk olarak oyun kodu açılımı gerçekleştirilmelidir.
 • Daha sonra açılan oyun konsoluna “sv_cheats 1” yazılması gerekir.
 • Bu kelime yazıldıktan sonra son olarak aynı konsola “r_drawothermodels 2” yazılması gerekir.

Bu adımlarının tamamlanması ile kod aktif hale getirilecektir. Bu sayede nesnelerin veya duvarın arkasındaki nesnelerin arkasındaki düşmanları görülecektir. Wall hack kodu herhangi bir ekstra programa ihtiyaç duyulmadan sadece consale üzerinden gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

CS Go Duvar Arkası Görme Kodu Kapatma

Cs Go oyunu duvar arkası görme kodunu açtıysanız ve daha sonra bunun kapatılmasını istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapmalısınız. Wall hack kodu kapatıldıktan sonra ilk formuna dönüşür. Yani oyuna hilesiz devam etmiş olursunuz ve duvarı arkasındaki nesneleri göremezsiniz. Wall hack kodu kapatmak için yapılması gerekenler:

 • Wall hack kodu kapatmak için Wall hack kodunu yapıştırıp aktif edebilirsiniz.
 • Kodun r_drowothermodels 2 yazarak aktifleştirme işlemi yaptıysanız daha sonra r_drowothermodels 1 yazarak kapatılabilir.

CS Go Wall Hack Kapatma

CS go wall hack kapatma sorunu birçok kullanıcının merak edip araştırdığı konuların başında yer almaktadır. Cs Wall Hack kapatma işlemi son derece basittir. Bu kodun kapatılması için yapılması gereken açma işleminde yapılan işlerin tekrar edilmesidir. Yani;

 • İlk önce oyun konsolu açılmalıdır.
 • Daha sonra konsolun metin kısmına “r_drawothermodels 1” kodu girilmelidir.
 • Bu işlemin tamamlanması ile Wall hack kapatılmış olur. Arkadaşlarınızla Cs Go oynarken CTRL+C yapılması gerektiğinin unutulmaması gerekmektedir.

CS Go Wall Hack Kodunu Tek Tuş Atama

CS go Wall Hack kodu tek bir tuşa atamak mümkündür. Wall Hack kodunu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için birer tuş atayarak bütün bu işlemleri tek bir tuş ile gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Basit bir şekilde Wall hack benzeri kodları yazdığınız konsolu tekrar “é” tuşuna basarak açmalısınız. Daha sonra aşağıda yer alan komutları girerek istediğiniz herhangi bir tuşu Wall hack tuşu olarak atayabilirsiniz. Aynı zamanda “sv_cheats 1” kodunun da tekrar ekleyerek her seferinde hilelerin açıp kaması işlemlerini yapabilirsiniz. Bu işlemlerin yapılması size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Örneğin A ve B tuşuna atama yapabilirsiniz ya da istediğiniz başka tuşlara da atama yapmak mümkündür. Bu konu tamamen kişinin isteğine bağlıdır.

 • Etkinleştirme İşlemi İçin: bind k “sv_cheats 1; r_drawothermodels 2” kodlarını girmelisiniz.
 • Devre Dışı Bırakma İşlemi İçin: bind l “sv_cheats 1; r_drawothermodels 1” kodlarını girmelisiniz.

Bu sayede tek bir tuş sayesinde Wall Hack kodu hilesi etkinleştirilip devre dışı bırakılabilir. Fakat bunu yapmadan önce bu koda arkadaşlarınızla veya bir tanıdığınızla girdiyseniz onlara haber vermeniz iyi olacaktır.

CS Go Wall Hack Kodu 2022

CS go Wall hack kodu bir hile değildir. her ne kadar bu kod hile olarak geçse de pratik de hile sayılmaz. Çünkü hile, rakibin yapamayacağı şeyleri, oyunun kurallarına uygun olmayan ve oyun kurallarına aykırı bir şekilde yapmaktır. Bu yüzden bu kod rekabetçi oyunlarda ve rekabetçi kodlarda kullanılamaz. Bu sebeple Wall hack bir hile değildir, sadece atölye haritalarında kullanılmaya yaraya bir tür eğlence kodudur. Wall hack kodunun bir eğlence kodu olması gibi birçok Cs go kodu da hile kodu değil sadece eğlence kodudur. Cs go Wall hack kodu ile oyun oynarken arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Bu kodu özel sunucularınızda veya atölye haritalarında kullanmanız mümkündür.

Wall hack kodu sayesinde arkadaşlarınız ile atölye haritalarında ya da kendi yetkinizin bulunduğu sunucularda eğlenceli vakitler geçirmek mümkün olacaktır. Bu kod, kullanan kişiye duvarın veya başka nesnelerin arkasını görmeyi sağlayacak ve bu sayede oyuncuya oyun içinde rakiplerinden üstün olmasına yardımcı olacaktır. Cs Go Wall hack kodunu eğlenme amacı ile arkadaşlarınızla oynarken kesinlikle ban yemek gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü burada oyunda rekabetten ziyade temel amaç eğlencedir.

Kendinizi Geliştirmek İçin CS: Go Konsol Komutu

Konsolu açmak ve hileleri etkinleştirmeyi öğrendiyseniz Wall Hack kodu dışında birçok farklı komutları da kullanmanız kolay olacaktır. Farklı hile kodlarının kullanılmadı Cs Go oyununda oyuncuya rakibi üzerinde mutlak üstünlüğünün kurulmasını sağlayacak ve bu sayede rakipler çok kolay bir şekilde alt edilecektir. Kendinizi geliştirmeniz için Wall hac kodu dışındaki bazı hile kodları yapımı şu şekildedir:

 • changelevel (harita adı): Farklı haritaların taktiklerini ve ayrıntılarını görmek için haritaların değiştirilmesini sağlar.
 • give weapon_ak47: Oyunun en etkili silahlarından biri olan AK-47’yi alabilmenizi sağlar. Farklı isimler girmek farklı silahlar almanızı kolaylaştırır.
 • sv_infinite_ammo 1: Sınırsız mermi olanağı sağlar. Bu sayede daha iyi spray çalışmanız kolaylaşır. Kapatmak için sayıyı 2 girmeniz yeterli olacaktır.
 • bot_difficulty: Botların zorluk seviyesini artırarak kendinize daha zorlayıcı bir deneyimlere hazırlamanızı sağlar.
 • bot_zombie 1: Botlar hareketsizce sizi bekler. Bu sayede hızlıca kafalarına nişan alabilir ve “one tap” yaparak olayı çalışabilirsiniz.
 • noclip: Duvarlardan geçebilmenizi sağlar, bu sayede haritada özgürce gezerek bir bölgede duyduğunuz sesin nereden geldiğinin tahmini daha basit olur.

CS Go Duvar Hilesi

Cs go oyununda birçok hile kodu bulunmaktadır. Fakat bu kodlar Cs Go Wall hack kodu gibi çevrim içi yani online sunucularda kullanımı bulunmamaktadır. Fakat bu sunucularda yetki sahibi iseniz bu kodları kullanmanız mümkün olacaktır. Diğer türlü kullanıldıklarında bu kodlar rekabetçi sunucularda kullanılamaz ve işe yaramaz. Atölyede oyun oynarken veya arkadaşlarınız ile eğlenmek için oyun oynarken bu kodlar kullanılabilir. Cs go üzerinde birçok kod bulunur. Bu kodlardan bazıları ise şunlardır:

 • CS GO Bunny Kodu
 • CS GO Para kodu
 • CS GO Yıkım Bombası Kodu
 • CS GO Ölümsüzlük Kodu
 • CS GO Mermi Kodu
 • CS GO Kan Silme Kodu
 • CS GO Sınırsız Mermi Kodu
 • CS GO Sekleme Kodu

Sizlerde wall hack kodu kullanarak CS GO wall hack kodu ile bir çok rakibinizden önde olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir