Whatsapp Son Güncelleme Detayları

By | 4 Mart 2020

whatsapp son guncelleme 300x183 - Whatsapp Son Güncelleme Detayları

Whatsapp son güncelleme ile yeni özellikler yapılmakta ve eskiden olan bazı özellikler iyileştirilmektedir. Son güncelleme şubat ayında yapılmıştır. Şubat ayında yapılan güncellemede whatsapp için 4 yenilik güncellemesi yapılmıştır. Yapılan bu son güncellemede genellikle gizlilik ayarları üzerinde yenilikler ve iyileştirilme yapılmıştır. Ayrıca telefonun parmak izi özelliğini de whatsapp son güncellemesinde yapılan iyileştirme ile zorunlu tutabilirsiniz. Aynı zamanda bu güncellemede telefon bataryasının çabuk tükenmesini önleyecek iyileştirmeler yapılmıştır. Whatsapp da yapılan aramalar içinde arama bekletme desteği sunulmuştur. Böylelikle whatsapp aramalarında başka bir aramayı da alabilme özelliği sunulmuştur.

Whatsapp Son Güncelleme Nasıl Kullanılır

Whatsapp güncelleme özelliği ile ilk zamandan bu yana yapılan bütün özellikleri iyileştirir ya da yeni özellikler getirmektedir.  Günümüzün en fazla kullanılan uygulamasına yardımcı olmak için belirli zamanlarda yapılan güncellemeler sayesinde daha fazla kullanım sağlanmaktadır. Tüm telefonlarda bulunan whatsapp uygulaması fotoğraftan görüntülü aramaya kadar birçok özellik ile insanların en fazla kullandıkları uygulamadır. Aynı zamanda grup sohbetleri özelliği ile de tüm arkadaşların aynı anda konuşup sohbet edebildiği bir uygulamadır.

Whatsapp koyu tema güncellemesini de telefonunuza ayarlamak için

Android için:  Ayarlar -> Sohbet -> Tema kısmından Koyu Temayı ayarlayabilirsiniz..

 

1000 TL Altı Telefon Önerileri

2000 Tl Altı Cep Telefonu Önerileri

3000 TL Altı Cep Telefonu Önerileri

Whatsapp kullanabileceğiniz android cep telefonu modelleri ve fiyatları için yukarıdaki linklere tıklayıp genel bilgiler alabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir