XBox One X Nedir ? X Box One Özelliği

By | 19 Mayıs 2020

xbox one 300x225 - XBox One X Nedir ? X Box One Özelliği

XBox One X Nedir?

Xbox one x en güçlü oyun konsolu olarak günümüzde satılmaktadır. Bu oyun konsolunun en önemli özelliklerinden biri de 4k özelliği ile oyunlara verdiği kaliteli piksel desteğidir. Microsoft’un yapmış olduğu en yeni ve en güçlü oyun konsolu olan xbox one x diğer oyunların aksine birçok kullanıcıya hitap ederek piyasaya sunulmuştur.

Microsoft bundan 10 yıl öncesinde xbox 360 adı altında bir oyun konsolu çıkarmıştı. Şimdilerde xbox 360 adlı oyun konsolunun tahtından eden xbox onex ile dünyanın en güçlü oyun konsolu unvanı ile piyasaya sunulmuştur. Oyun olmadan asla diyen birçok kullanıcının merakla beklediği oyun konsolu 7 kasın tarihinde ön sipariş ile satışa sunulmaktadır.

Xbox OneX özelliği

Xbox OneX depolama alanı ve 4k özelliği ile dünyanın en güçlü konsolunu öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda maksimum soğutma sistemleri ve daha az güç tüketimi ile oyun oynamaktan zevk alan kullanıcıların dikkat ettiği özelliklerinden sadece birkaçıdır. 4k özelliğinin tadını çıkarmak isteyen kullanıcıların 4 k destekli bir monitöre ihtiyacı bulunmaktadır.

Bulut Depolama alanı; Oyunlarınız, kayıtlarınız ve yedekleriniz güvende.

Oyun ve eğlence için en iyi fiyat.

4k çözünürlük Ultra HD video akışı.

Microsoft Xbox One ‘ın fiyatına gelecek olursak Microsoft’un web sitesinde Çevrimiçi alabileceğiniz 4 mağaza bulunuyor. Vatan bilgisayar, Teknosa, Media Markt ve D&R Store fiyatları bu web siteleri üzerinden karşılaştırıp en ucuz olanından satın alabilirsiniz.

 

Oyunlar ve oyunlarla ilgili teknoloji yazılarımız için  Oyunlar kategorisindeki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir