Youlikehits ile Youtube Beğeni, Abone ve Yorum Kasma

Malumunuz youtube ile artık çok güzel paralar kazanılabilir. Youtuber olmayı amaçlayan kişilerin bir çoğu da ücretsiz şekilde videolarına yorum, beğeni yaptırmak ve kanallarına ücretsiz abone çekmek istiyorlar.

Addmefast ile youtube beğeni, yorum ve abone kasma  konumuza alternatif olarak youlikehit ile youtube abone, beğeni ve yorum kasmayı anlatacağım.

Başta Youlikehits.com linke tıklayıp siteye üye olabilirsiniz..
Üye olduktan sonra Earn Points bağlantısından puan kazanabileceğiniz sosyal medya siteleri mevcut.
Herhangi bir sosyal medya hesabınızla giriş yapmadan Youtube views, Soundcloud play ve WebSite hits linklerinden puan kazanabilirsiniz.

Kendi kullandığınız sosyal medya hesaplarına giriş yaparak Youtube Like (Beğeni), Comment (Yorum), Subscribe (Abone) ile de puan kazanabilirsiniz. En çok puan kazanabileceğiniz sosyal medya ise Twitch siteye yeni üye olduğunuzda fake bir twitch hesabı açıp diğer kullanıcıların twitch hesabına abone olarak puan kasabilirsiniz.

Günde 75 işlem yaptığınızda günlük bonus olarak 300 puan kazanıyorsunuz bunu da almayı unutmayın. Earn Points üzerindeki Daily Bonus Point linkine tıklayarak 300 puanın hesabınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz..

Tecrübeli bir kullanıcı olarak youlikehits sitesinde kasabileceğiniz en mantıklı işlem yorum işlemidir.
Youlikehits sitesinden kazandığım puanlarla abone kasmayı denedim. Aboneler anlık geldi ancak çoğu geri düştü.
Ancak yorum atan kişiler kolay kolay tekrardan videonuza girip yorumlarını silmiyorlar.

Beğeni kasma olayını da denedim ancak beğenilerde de puanlarınız azalıyor ama sistemde yazan 100 beğeni yerine 50 beğeni geliyor yani yarısı anca geliyor. En mantıklısı yorum kastırmak. 🙂

Addmefast ile beğeni kasarak, Youlikehits ile yorum kasarak videolarınızın tıklanma olasılığını arttırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir