Category Archives: Youtube

Youtube hakkında püf noktalar, Youtube para kazanma taktikleri, Youtube hakkında genel bilgiler, Youtube’den nasıl para kazanılır ? Youtubeye yüklediğiniz videoların uzunluğu ne olmalıdır ? Youtube’ye ne tarz videolar yüklenip para kazanılabilir ? Youtuber olmanın püf noktaları

Youtube Adsense Sensitive Action Blocked Sorunu

Adsense Sensitive Action Blocked Sorunu Öncelikle sorun nedir ondan bahsedeyim. Youtube Studio hesabınızda Para Kazanma ayarlarında diğer seçeneklerle beraber alttaki seçenekler mevcut. İlişkilendirilmiş AdSense hesabı İlişkilendirilmiş adsense hesabına tıkladığınızda hesabınızda herhangi bir problem yoksa youtube kanalınıza bağladığınız adsense hesabının pub kodunu görebiliyorsunuz. Ancak başlıkta bahsettiğim Adsense Sensitive Action Blocked Sorunu olduğunda aşağı resimdeki sayfayla karşılaşıyorsunuz.… Read More »

Youtube Video Uzunluğu Ne Kadar Olmalı

Youtube video uzunluğu ne kadar olmalı ? Arkadaşlar youtubeden çok para kazanmak istiyorum, videoların uzunluğu ne kadar olmalı diye sorarsanız. Cevap aslında çok basit ve youtube istatistiklerinde görüyorsunuzdur. Önemli olan videonun uzunluğu değil. Videonuz 10 dakika olup bu videonun her seferinde 1 dk sının izlenmesinin size bir getirisi olmaz. Olur tabi ki de beklediğiniz kadar… Read More »

Youtube Tekrar Eden İçerik Nedir ?

Youtube tekrar eden içerik nedir ? Merhaba arkadaşlar youtube ile uğraşan arkadaşlar az çok bilir. Youtube’nin 2019 2020 trendlerinden tekrar eden içerikle para kazanması açık olan kanalların para kazanmaya kapanması. Kanalımın para kazanması tekrar eden içerikle kapandı diyorsanız yazıyı okumaya devam edin. 🙂   Tekrar eden içerik nedir ? Youtube’de para kazanması açık bir kanalınız… Read More »

Youlikehits ile Youtube Beğeni, Abone ve Yorum Kasma

Malumunuz youtube ile artık çok güzel paralar kazanılabilir. Youtuber olmayı amaçlayan kişilerin bir çoğu da ücretsiz şekilde videolarına yorum, beğeni yaptırmak ve kanallarına ücretsiz abone çekmek istiyorlar. Addmefast ile youtube beğeni, yorum ve abone kasma  konumuza alternatif olarak youlikehit ile youtube abone, beğeni ve yorum kasmayı anlatacağım. Başta Youlikehits.com linke tıklayıp siteye üye olabilirsiniz.. Üye… Read More »

Addmefast ile Bedava Youtube İzlenim Beğeni Abone Kasma

Arkadaşlar youtube izlenme, beğeni ve abone kasma konusunda en popüler sitelerden olan addmefast ile youtube kanalınızı kasma işlemlerini anlatacağım.. Addmefast.com sitesine üye oluyoruz.. Sol üst menüde Add Site / Page seçeneğine tıkladığınızda aşağı resimdeki sayfa açılacak. Bu sayfada; Youtube izlenim kasmak istiyorsanız Youtube Views ‘e tıklayıp video linkinizi ekleyebilirsiniz. Youtube abone kasmak istiyorsanız Youtube Subscribe’e tıklayıp… Read More »