Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022 Hızlı

Ziraat Bankası satın alan hizmetleri direk bağlanma, hepimiz tarafınca dört gözle beklenen ve direkt olarak satın alan temsilcisi ile görüşmek isteyen kişiler tarafınca sıkça aranıyor. Bankalar, satın alan memnuniyetini üst düzeylere çıkarmak için bazı işlemlerin sesli cevap sistemleri ile halledilmesine olanak sağlamış oldu. Doğrusu, bankayı arayıp hesabınızdaki bakiyeyi öğrenmek istediğinizde temsilciye bağlanmakla uğraşmadan birkaç tuşlama yaparak öğrenmeniz sağlandı. Ziraat bankası bakiye sorgulama şekilleri zahmetli olduğundan, bu uygulama ile sesli cevap sistemi hızlanmış oldu. Sadece müşterilerin tamamı bu durumdan memnun değil.

Bankada yaşadığımız problemler ve bunların çözümleri ile ilgili olarak temsilciler ile görüşmemiz gerekebiliyor. Bu durumda da Ziraat Bankası direk satın alan temsilcisi ile görüşme taktikleri oldukça ehemmiyet kazanıyor. Eğer siz de süratli bir halde yazışma oluşturmak istiyorsanız, yazımızda yer edinen bilgileri inceleyerek hızlıca görüşme yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Alan kişi Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Bankalarda hesabı olan kişiler, bir oldukca işlem için satın alan hizmetleri ile yazışma oluşturmak isteyebiliyor. Bankada yaşadığınız problemler, informasyon edinme yada kredi başvurusu şeklinde birçok işlem için satın alan hizmetlerinden işlem yapabiliyor olsanız da; müşterilerin ortak şikayeti yanıt vermeyen davet merkezleri! Eğer siz de Ziraat Bankası satın alan hizmetlerine bağlanma mevzusunda sorun yaşıyorsanız, alttaki şekilleri uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

 • Ziraat Bankası direk satın alan temsilcisi numarası: 444 00 00

Bankayı herhangi bir sebepten arayabileceğinizi söylemiştik. Öyleki durumlar oluyor ki, sesli cevap sistemleri yaşadığımız problemin karşılığını sunamıyor. Kredi yada kart başvurusu yapmak istediğimizde ise bu sistemler ile ilerleyemiyoruz. Durum bu şekilde olunca da satın alan temsilcisine bağlanmak tam bir çile haline geliyor ve aslına bakarsak beklemekten yorulup çağrıyı sonlandırdığınız bile oldukca olmuştur. Tüm bunlardan kurtulmak için aşağıdaki yöntemlere göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Alan kişi Hizmetlerine Direk Bağlanma 2022

Ziraat Bankası, Osmanlı Devleti’nden bu yana hizmet veren en köklü devlet bankalarımızdan biri. Durum bu şekilde olunca da iyi mi bir satın alan potansiyeli olduğundan söz etmeye gerek yok. Haliyle, ne kadar oldukca satın alan olursa servislerin de yoğunluğu bir o denli artıyor. Bankalar bu şeklinde durumlarda davet merkezleri için sesli cevap sistemlerini devreye soksa da, müşteriler memnun olmuyor.

Bir yetkili ile görüşmek isteyen müşteriler için direkt bağlanma şekilleri ehemmiyet taşıyor.

Sistem yoğunluklarında sesli cevap sistemini aşamayan müşteriler, temsilciye aktarılmayı başarsa da maalesef yoğunluktan dolayı sırada uzun bir süre bekliyor. Buna meydana getirecek bir şey olmadığı için, sırada beklemenin koşul bulunduğunu söylemeliyiz. (2022 senesinde Covid-19 sebebiyle tüm bankaların davet merkezlerinde aksamalar yaşanabiliyor.)

Ziraat Bankası Alan kişi Hizmetleri Direk Bağlanma

 • 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası Davet Merkezi’ni arayalım,
 • Bankanın uyarılarını dinleyelim, informasyon girişi yapılması istenirse tuşlama yapalım,
 • Sesli cevap sistemi karşıladığında “Alan kişi Temsilcisi” kelimelerini 2 kez tekrarlayalım,
 • Değişik bir şey açıklayın derse yeniden “Alan kişi Temsilcisi” diyelim,
 • Operatöre bağlanmak için sıraya alınacaksınız.

Eğer bunun yerine tuşlama menüsü karşılarsa, alttaki info grafiğimize bakarak da adım adım tuşlama yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Buna gore;

 

Ziraat Bankası Davet Merkezi ve İletişim Detayları

İnternet Sitesi ziraatbank.com.tr/tr
Ziraat POS Destek 0850 202 35 00
Ziraat Emeklilik 0850 222 97 00
Genel Müdürlük (0312) 584 20 00
Genel Müdürlük Hacı Bayram Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad, No: 8, Altındağ/ANKARA ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ziraat Direk Alan kişi Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası‘nın direkt yazışma kurabileceğiniz tek davet merkezi numarası 444 00 00 ve 0850 220 00 00’dır. Bu iki numara haricinde yaptığınız aramalar güvenli olmayabilir. İnternet üstünde dolaşan değişik numaraların da banka ile ilgisi bulunmuyor.

Tuşlama yaparak temsilciye direkt bağlanmak için;

 1. 0850 220 00 00 yada 444 00 00 numaralı davet merkezini arayalım,
 2. Menü vardığında hepsini dinledikten sonrasında “1” tuşlayın,
 3. Daha sonraki menüde ilkin “6” hemen sonra “0” tuşlayın,
 4. Tuşlamalar içinde minimum 2’şer saniye boşluk bırakın.

Bu seçenekleri uyguladıktan derhal sonrasında satın alan temsilciye bağlanmanız 5 ile 7 dakikayı bulabilir. İşlemlerin yoğun olduğu zamanlarda bu süre uzayabileceği şeklinde, yoğunluk olmadığında ise daha kısa sürede bağlanma imkanınız olacaktır.

Ziraat Bankası Alan kişi Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılır?

Ziraat Bankası davet merkezi ile neredeyse tüm bankacılık hizmetlerini bir arada sunuyor. Şubelerden ve telefondan yapabileceğiniz birçok işlem, davet merkezi ile de yapılabiliyor. Bunlardan bazılar;

 • Kredi başvurusu
 • Kart başvurusu
 • Bankacılık işlemleri
 • Para transferleri
 • Müracaat takip edeni
 • Satmaca ödemeleri
 • Öteki ödeme işlemleri
 • Kredi ödeme işlemleri
 • Kart ödeme işlemleri
 • Hesap hareketleri
 • Ziraat bakiye sorgulama

Kart İşlemleri İçin Davet Merkezine Süratli Bağlanma

 1. İlk olarak Ziraatbank satın alan hizmetleri hattı olan “444 00 00”ı arayın.
 2. Sizden bilgilerinize erişebilmek için istenecek olan TC kimlik numaranızı tuşlayın.
 3. Telesekreterin size okuyacağı menüden ilkin “1” sonrasında ise “6”yı tuşlayın.
 4. Bir sonraki menüde “0”ı tuşlamanız durumunda kart işlemleriniz ile ilgili yardım alabileceğiniz satın alan hizmetlerine kısa süre içinde bağlanabilirsiniz. Eğer işleminiz kredi kartı ile değil banka kartıylaysa daha değişik bir halde bağlanmanız gerekir.

Bankomat Kart Alan kişi Hizmetlerine Direkt Bağlanmak

 1. Ziraat Bankası satın alan hizmetlerini “444 00 00” numarasından arayın.
 2. Sizden TC kimlik numaranız istenecek. TC kimlik numaranızı girin.
 3. Arkasından sırayla ilkin “1” sonrasında “7” son olarak da “0”ı tuşlayın. Fazlaca kısa bir süre içinde sizi Ziraat bankası satın alan hizmetleri hattına bağlayacaktır. Bu şekilde banka kartı ile ilgili işlemleriniz mevzusunda kolayca yardım alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Alan kişi Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Ziraat Bankası satın alan hizmetlerine iyi mi bağlanırım?

Alan kişi hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsanız birden oldukca seçenek bulunuyor. Sesli cevap sistemi ile işlemlerinizi halledebileceğiniz şeklinde, sesli cevap sistemi olmadak direkt olarak satın alan temsilcisi ile de görüşebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası davet merkezi numarası kaçtır?

Ziraat Bankası’nın aramanız ihtiyaç duyulan davet merkezi numarası 0850 220 00 00 ve 444 00 00’dır. Bu iki numara haricinde başka bir yazışma davet merkezi yoktur.

Yurt dışından hangi numarayı aramalıyım?

Ziraat Bankası davet merkezi numarası olan 0850 220 00 00’ı yurt dışından da arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası POS desteği için aynı numara mı hizmet veriyor?

Hayır. Ziraat Bankası pos cihazınız için destek almak yada arıza kaydı oluşturmak istiyorsanız, POS destek numarası olan 0850 202 35 00’ı aramalısınız. Öteki davet merkezi numarası pos işlemleri için hizmet vermiyor.

Ziraat Bankası satın alan hizmetleri numarası açmıyor, ne yapmalıyım?

İşlem yoğunluğuna gore davet merkezlerinin cevap süreleri değişim gösterebiliyor. Genel olarak averaj cevap süresi 5 dakikanın üstünde olmadığı şeklinde, bu süre yoğunluk olmayan saatlerde daha da aşağı düşebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir